piątek, 29 maja 2020

Dyżury w bibliotece 1-14 czerwca 📚

Informacja o dyżurach w bibliotece:
W dniach 1-14 czerwca biblioteka szkolna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 14.00. 
Zasady korzystania z biblioteki:
  • Wypożyczeń książek można dokonywać po uprzednim skontaktowaniu się z biblioteką (telefonicznie lub mailowo) - rezerwacja oraz odbiór w wyznaczonym terminie - unikając tym samym grupowania się osób w jednym miejscu. Bieżąca obsługa dotyczy tylko uczniów  przebywających w danym dniu na terenie placówki w związku z konsultacjami.
  • Bibliotekarz obsługuje czytelnika na stanowisku w drzwiach wejściowych wypożyczalni  zgodnie z obowiązującymi na terenie szkoly zasadami ochrony osobistej. Nie ma  wolnego dostępu do zbiorów bibliotecznych.
  • Uwaga - Biblioteka na razie nie przyjmuje zwrotów od uczniów. Zwroty wszystkich materiałów bibliotecznych czyli książek i podręczników są planowane po egzaminach klas 8. Zwroty będą dokonywane klasami wg harmonogramu i specjalnej procedury o czym biblioteka wcześniej poinformuje. 
  • Czytelnia jest nieczynna.
  • Jeszcze raz przypominamy w trosce o wspólne dobro o konieczności przestrzegania obowiązujących na terenie szkoły zasad  reżimu sanitarnego oraz procedur wprowadzonych od 25 maja 2020.
  • Jeśli ktoś z uczniów, rodziców lub pracowników szkoły chciałby wypożyczyć książki na okres wakacji, proszony jest o wcześniejszy kontakt.
Kontakt :

E-mail: g1bibg1bib@gmail.com

Nr telefonu w godzinach dyżuru bibliotekarza: 226665350Zapraszamy do korzystania z biblioteki szkolnej ☺